Home
/
Branże

Tekst hasło do header'a branż

NEOcjacje™ dla:

Marketingu

NEOcjacje™ dla:

Prawników

NEOcjacje™ dla:

HR

NEOcjacje™ dla:

IT

NEOcjacje™ dla:

Logistyki

NEOcjacje™ dla:

Sprzedawców

NEOcjacje™ dla:

E-commerce

Uwolnij swój NEOcjacyjny™ potencjał i wzmocnij go specyfiką własnej branży.

Wyjdź poza tradycyjne negocjacje, bo tego wymaga od Ciebie biznes XXI wieku. Naucz się przerabiania słów na relacje oraz pieniądze i obserwuj, jak dzięki profitowym porozumieniom możesz więcej oraz lepiej niż inni!
Naucz się NEOcjacji™ w Twojej branży ⟶

Pozwól, że zadamy Ci jedno pytanie:

Czy podczas prowadzenia dialogu z prospektem, klientem czy kontrahentem czujesz, że dostrzegasz i wykorzystujesz wszystkie biznesowe możliwości swoje i swojej specjalizacji?
Naucz się NEOcjacji™ w Twojej branży ⟶

Jeśli wahasz się chcąc odpowiedzieć...

...to uwierz, że nie jesteś w tym sam. Ogromna większość osób miałaby wątpliwości i ogromna większość nigdy nie poprawi swojej sytuacji. Ale Ty możesz, dzięki wdrożeniu NEOcjacji™. A przecież od tego, jak się komunikujesz w swojej branży z drugą stroną zależy, czy zawrze umowę właśnie z Tobą, czy pójdzie do konkurencji. Od tego, co potrafisz zależy też, czy obronisz proponowaną cenę swoich produktów i usług, zamiast z niej schodzić, bo to jedyny znany Ci sposób na podpisanie kontraktu. Powiedz: STOP takim sytuacjom i uwolnij się od niesmaku, czy wręcz poczucia klęski.
Naucz się NEOcjacji™ w Twojej branży ⟶

Mówisz: „Ale ja to wszystko wiem i umiem, przecież jestem tu, gdzie jestem.”

…czy aby na pewno? Jeśli w ogóle uczyliśmy się kiedyś negocjacji, to w ogromnej większości były one oparte na przestarzałych metodach, które sprawdzały się w poprzednim wieku. Wiele osób mówi „ja to robię intuicyjnie”. Inne połykają książki, filmiki z YT, IG czy TikToka o negocjacjach i uważają, że to starczy, że już potrafią…
Naucz się NEOcjacji™ w Twojej branży ⟶

Tymczasem...

... kiedy przychodzi do rzeczywistego ustalania warunków umów, rozpatrywania reklamacji, zatrudniania, egzekwowania zapisów, zwalniania, podnoszenia cen itd. popełniają wciąż te same błędy, usprawiedliwiają się okolicznościami, ekonomią czy siłą/osobowością drugiej strony. Czy Ty lub/i Twoi współpracownicy jesteście w tej grupie? Odczuwacie frustrację, z powodu strat kontraktów na rzecz konkurencji, brak retencji klienckiej czy pracowniczej, straty na marży?
Naucz się NEOcjacji™ w Twojej branży ⟶

Inwestycja w siebie, jako specjalistę/tkę w swojej branży, to jedyna inwestycja, której nie odbierze Ci inflacja, rozwód, zmiany podatkowe czy polityczne, pracodawca.

Takie mądre inwestowanie w kompetencje przyszłości przyniesie nie tylko miłe uczucie, że wiesz. Da Ci dużo więcej, m.in.: poczucie pewności, wyniki, możliwość spełniania życzeń własnych i swoich najbliższych, podziw.

Idealnie dobrany, zaprojektowany właśnie dla Ciebie program edukacyjno-doradczy daje najlepszy zwrot z inwestycji (ROI). Większy niż giełda, crypto, nieruchomości czy złoto, bo możesz z niego korzystać stale, bez względu na koniunkturę. Jesteś specjalistą/tką w swojej branży, a poprzez posiadanie Kompetencji NEOcjacyjnej™ wiesz, jak optymalnie zdobywać i utrzymywać klientów na warunkach, które działają. Już dziś budujesz firmę przyszłości, dzięki NEOcjacjom™.

Uwolnij swój NEOcjacyjny™ potencjał i wzmocnij go specyfiką własnej branży.

Wyjdź poza tradycyjne negocjacje, bo tego wymaga od Ciebie biznes XXI wieku. Naucz się przerabiania słów na relacje oraz pieniądze i obserwuj, jak dzięki profitowym porozumieniom możesz więcej.
Naucz się NEOcjacji™ w Twojej branży ⟶

FMCG

NEOcjacje™ pozwolą Ci m.in. na zarządzanie kosztami i utrzymanie rentowności w działaniach klienckich w procesach koniecznych do nadążania za zmieniającymi się preferencjami i trendami konsumenckimi.
Poznaj NEOcjacje™ dla branży: FMCG ⟶

Kancelarie prawne

NEOcjacje™ pozwolą Ci m.in. na opanowanie trudności w negocjowaniu zarówno stawek, jak i optymalnych rozwiązań dla Twoich klientów przy jednoczesnym utrzymaniu profesjonalnych relacji ze stroną przeciwną.
Poznaj NEOcjacje™ dla branży: KANCELARNIE PRAWNE ⟶

IT

NEOcjacje™ pozwolą Ci m.in. rozbudowanie kompetencji pozyskiwania oraz utrzymywania zarówno konsultantów, jak i klientów oraz zarządzać ryzykiem wynikającym z tempa zmian i konkurować na zatłoczonym rynku.
Poznaj NEOcjacje™ dla branży: IT ⟶

Farmacja

NEOcjacje™ pozwolą Ci m.in. wprowadzanie innowacji i konkurowanie na zatłoczonym oraz wymagającym rynku, mając na względzie obowiązujące regulacje oraz konieczności przestrzegania przepisów.
Poznaj NEOcjacje™ dla branży: FARMACJA ⟶

Nieruchomości

NEOcjacje™ pozwolą Ci m.in. na równoważenie potrzeby rentowności i wzrostu z wyzwaniami związanymi wymogami prawnymi, kosztami budowy oraz kontraktowaniem najmu czy sprzedaży nieruchomości.
Poznaj NEOcjacje™ dla branży: NIERUCHOMOŚCI PRAWNE ⟶

Agencje marketingowe

NEOcjacje™ pozwolą Ci m.in. na redukcję presji w dostarczaniu klientom wyników, przy jednoczesnym zarządzaniu ich oczekiwaniami i budżetami, w stawkach, które Cię satysfakcjonują oraz umożliwiają rozwój.
Poznaj NEOcjacje™ dla branży: AGENCJE MARKETINGOWE ⟶

Sprzedaż

NEOcjacje™ pozwolą Ci m.in. na tworzenie oraz realizację celów sprzedażowych i skuteczną współpracę zarówno z klientem zewnętrznym, jak i wewnętrznym, przy jednoczesnym budowaniu marki i reputacji.
Poznaj NEOcjacje™ dla branży: SPRZEDAŻ ⟶

Zakupy

NEOcjacje™ pozwolą Ci m.in. na optymalny dobór działań zamierzający do odpowiedniego zarządzania kosztami oraz współpracą z dostawcami w celu utrzymania jakości i wydajności oraz relacji wewnętrznych.
Poznaj NEOcjacje™ dla branży: ZAKUPY ⟶

Automotive

NEOcjacje™ pozwolą Ci m.in. na zarządzanie biznesem w zmienności warunków regulacyjnych, presji terminów, wielu niewiadomych w procesie produkcji, zmienności popytu i podaży oraz polityki handlowej.
Poznaj NEOcjacje™ dla branży: AUTOMOTIVE ⟶

Finanse i ubezpieczenia

NEOcjacje™ pozwolą Ci m.in. na równoważenie potrzeby rentowności i zarządzania ryzykiem przy jednoczesnym zapewnieniu klientom takiej jakości usług oraz produktów, która poprawi retencję umów.
Poznaj NEOcjacje™ dla branży: FINANSE I UBEZPIECZENIA ⟶

Headhunting

NEOcjacje™ pozwolą Ci m.in. na rozpoznanie i zaspokajanie potrzeb zarówno klientów, jak i kandydatów przy jednoczesnym budowaniu relacji oraz zarządzaniu oczekiwaniami, które stanowić będą Twoją przewagę.
Poznaj NEOcjacje™ dla branży: HEADHUNTING ⟶

Produkcja

NEOcjacje™ pozwolą Ci m.in. na poprawę sposobu zarządzania łańcuchem dostaw i relacjami z dostawcami w celu utrzymania jakości przy jednoczesnym balansowaniu kosztów oraz cen odsprzedaży.
Poznaj NEOcjacje™ dla branży: PRODUKCJA ⟶

Logistyka

NEOcjacje™ pozwolą Ci m.in. na zarządzanie zakłóceniami w łańcuchu dostaw i skuteczne zawieranie porozumień z partnerami w celu utrzymania rentowności oraz na łączenie interesów podmiotów powiązanych.
Poznaj NEOcjacje™ dla branży: LOGISTYKA ⟶

HR

NEOcjacje™ pozwolą Ci m.in. na przyciąganie i zatrzymywanie najlepszych talentów przy jednoczesnym zarządzaniu wynagrodzeniami oraz świadczeniami w ramach ograniczeń budżetowych i świata wojny o talenty.
Poznaj NEOcjacje™ dla branży: HR ⟶

Media

NEOcjacje™ pozwolą Ci m.in. na prowadzenie złożonych i kontrowersyjnych w wielu wymiarach rozmów z kluczowymi interesariuszami, takimi jak twórcy treści, reklamodawcy czy organy regulacyjne, z zyskiem.
Poznaj NEOcjacje™ dla branży: MEDIA ⟶

HoReCa

NEOcjacje™ pozwolą Ci m.in. na zarządzanie kosztami i utrzymanie rentowności w wysoce konkurencyjnej branży ze zmiennym popytem oraz wsparcie we wprowadzaniu koniecznych zmian w relacjach z kontrahentami.
Poznaj NEOcjacje™ dla branży: HORECA ⟶

Co mówią o NEOcjacjach™ nasi klienci?

"
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce iaculis eget magna condimentum cursus. Nulla sit amet feugiat lorem. Ut non augue maximus, efficitur diam eget, ultricies urna. Ut vulputate non arcu eget efficitur.
Adam Kowalski
Dyrektor działu sprzedaży Super Pepsi Cola
"
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce iaculis eget magna condimentum cursus. Nulla sit amet feugiat lorem. Ut non augue maximus, efficitur diam eget, ultricies urna. Ut vulputate non arcu eget efficitur.
Adam Kowalski
Dyrektor działu sprzedaży Super Pepsi Cola

Tekst CTA

Spotkaj się z nami ⟶
Marka NEOcjacje™ należy do:
BRING NEO P.S.A.
ul. Puławska 23/25/16
02–515 Warszawa
NIP: 5213944561
© 2023 NEOcjacje™, All Rights Reserved.
Polityka prywatności
graduation-hatcamera-videocalendar-fullchart-barsclocklinkcrossmenumenu-circlelayers