Home
/
Manifest NEOcjacyjny™

MANIFEST NEOcjacyjny

Nasza cywilizacja prosi o ratunek. Ale nie chodzi tu o kondycję naszej planety, choć i ta nie jest w najlepszym stanie. Chodzi o nas, ludzi. Zagubiliśmy się. Przestajemy ze sobą rozmawiać, szanować wzajemnie. Zamiast tego przekazujemy komunikaty, które początkują napięcia, problemy i konflikty. Paradoksalnie, będąc zsieciowanymi, jak nigdy dotąd, stajemy się coraz bardziej samotni. Ta sytuacja ogranicza nasz potencjał, odbija się na nas samych, naszych biznesach, naszych rodzinach. Czy zatem możemy coś zrobić, żeby poprawić tę sytuację?
XXI wiek przyniósł nam przyspieszenie w rozwoju technologicznym, jakiego nie doświadczyliśmy od zarania. I nie zatrzymuje się w wysiłkach, żeby niemal każdego dnia zaskakiwać nas jeszcze bardziej. Jednocześnie obserwujemy coraz więcej kryzysów, uzależnień, rozwodów, depresji, rozwarstwienia, tragedii. Lubimy mówić, że winny jest Internet. Tymczasem on jedynie obnaża obraz rzeczywistości. Nie jest on przyczyną, a soczewką, która skupia te buzujące procesy. Podobnie należy traktować niemieszczący się wręcz w głowie przełom, jakim jest Sztuczna Inteligencja, mająca siłę zmiany obrazu wszystkiego, co znamy. Czy jednak będziemy w stanie wykorzystać rewolucję technologiczną 4.0 i 5.0 w taki sposób, żebyśmy my sami dla siebie nie stawali się coraz to większym zagrożeniem?
To nie są nowe pytania. Czas jednak wreszcie na konstruktywne recepty i działanie.
Naszą odpowiedzią, jaką wypracowaliśmy w BRING NEO jest konieczność użycia nowych narzędzi do budowania ludzkich relacji. Bo to od nich właśnie zależy to, jak wygląda poziom naszego życiowego zadowolenia, sukcesu rodzinnego i zawodowego spełnienia. Co stanowi fundament dla nich? Międzyludzka komunikacja, która współgra ze światem i celami, jakie sobie stawiamy. To ona jest naszym społecznym tlenem. Ale jeśli ją zanieczyszczamy, ciągłą walką, kłamstwem czy manipulacją, to zaczynamy się dusić.
Temat dobrej komunikacji jest tak wielki i tak stary jak świat. Dlatego w BRING NEO zajmujemy się jedynie jego częścią, ale dla nas, z wielu powodów, najważniejszą – komunikacją biznesową, czyli negocjacjami. Uważamy, że nadszedł czas, by prowadzić je bez wielu niszczących relacje naleciałości, założeń, agresji. Że należy stworzyć nową jakość w tym względzie opierając się na innowacjach. Tak oto powstały NEOcjacje™, czyli negocjacje XXI wieku, które według nas są odpowiedzią na wyzwania dzisiejszych czasów.
Wierzymy, że w dzisiejszym świecie jedynie biznes ma wystarczającą siłę, by skutecznie zmieniać rzeczywistość. Dlatego chcemy zaprosić Cię do świata NEOcjacji™. Dzięki nim będziesz swobodnie oddychać ciesząc się z rezultatów zdrowego współdziałania pogłębiając samoświadomość. Upewnisz się, bez względu na to, czy jesteś pracodawcą czy pracownikiem, że biznes to nie gra o sumie zerowej, że jedynym sposobem na profit nie jest wojna. Że można inaczej, ale za to bardzo zyskownie i z satysfakcją prowadzonych działań.
Tym samym dołączysz do społeczności tych, którym nie jest wszystko jedno, w jaki sposób realizują cele, traktują drugiego człowieka i zarabiają. Do społeczności tych, którzy odnoszą sukces dzięki m.in. Systemowi NEOcjacyjnemu™, Komunikacji profitowej™ oraz Kompetencji NEOcjacyjnej™. Zatem, czy możesz powiedzieć temu „nie” i nadal używać przestarzałych, często szkodliwych metod?
Tak, dobrze wiesz, że skoro pracujesz, to musisz potrafić dobrze negocjować. Dlaczego więc nie robić tego innowacyjnie, wspomagać odbudowę fundamentalnych zasad i oddychając pełną piersią? Podoba Ci się ta wizja? Jesteś z NEO?
Marka NEOcjacje™ należy do:
BRING NEO P.S.A.
ul. Puławska 23/25/16
02–515 Warszawa
NIP: 5213944561
© 2023 NEOcjacje™, All Rights Reserved.
Polityka prywatności
graduation-hatcamera-videocalendar-fullchart-barsclocklinkcrossmenumenu-circlelayers